Drozd napisał(a):

|
A czemu ma nie żreć? Przecież oni razem trenują już co najmniej pół roku. Tu nie ma miejsca na dawanie czasu. Bo się skończy jak w tym roku. Sprawa jest prosta, na 4 mecze 3 muszą być wygrane.
|
Hmm... a potem inni w innych tematach dają za przykład Tułacza, który Puszczę wprowadził do ekstraklasy po 8 latach trenowania a nie po 8 miesiącach
Pora się zdecydować.