Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1500
Stary 16.06.2023, 19:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A czemu ma nie żreć? Przecież oni razem trenują już co najmniej pół roku. Tu nie ma miejsca na dawanie czasu. Bo się skończy jak w tym roku. Sprawa jest prosta, na 4 mecze 3 muszą być wygrane.
Hmm... a potem inni w innych tematach dają za przykład Tułacza, który Puszczę wprowadził do ekstraklasy po 8 latach trenowania a nie po 8 miesiącach
Pora się zdecydować.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując