Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1034
Stary 15.06.2023, 20:34
ciacho napisał(a):Wyświetl post
Rozdźwięk między tym jak kibice wyobrażali sobie Trio a rzeczywistością jest porażający i z każdym dniem będzie narastał kiedy któryś z nich będzie nam rzucał takie strzępki informacji jaki TJ powyżej.
Szkoda tylko, że te strzępki to zawsze coś z gatunku "to nie ja!".

Ja rozumiem, że korporacyjny styl prowadzenia biznesu zakłada rozproszenie odpowiedzialności, ale kurka podwodna, tutaj mówimy o trzech ludziach, w porywach do dziewięciu, z których żaden nie chce się przyznać do tego, co się stało w okresie od połowy 2021 do końcówki 2022 roku. Czarna dziura normalnie.

Królewskiego mamy rozliczać dopiero z tego, co się działo od listopada 2023. Jażdżyńskiego mamy nie rozliczać z tego, co się działo od jesieni 2021 roku. Kubę mamy rozliczać tylko z tego, że zaje*ał z leczeniem kontuzji. Dawida mamy rozliczać tylko z tego, czy dużo pracował i rozmawiał, bo przecież i tak żadne decyzje nie zależały od niego. Bałazińskiego, wiadomo, mamy nie rozliczać w ogóle, bo odpowiadał tylko za sprawy formalne. Nowaka możemy nie rozliczać, bo sociosi i niektórzy współwłaściciele nie chcieli z nim współpracować.

Może chociaż raz ktoś by powiedział wprost kto ponosi odpowiedzialność za które z kluczowych decyzji.
Odpowiedz cytując