Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 15.06.2023, 19:36
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Z całym szacunkiem, ale to jest z gruntu chybiona propozycja. Trzeba było o tym mówić głośno wtedy, nie teraz. Trzeba było alarmować, głosować przeciw a nie umywać ręce i firmować to wszystko własnym nazwiskiem (i własnymi pieniędzmi). Nota bene, wprowadzenie drugiego trio zostało przeprowadzone w sposób skandaliczny także wobec pozostałych interesariuszy klubu (jak głupi próbowałem wtedy bronić tej decyzji wierząc w to, że tam była jakaś pomyłka) i nie przypominam sobie WTEDY jakiejkolwiek reakcji z Pana strony ani próby wytłumaczenia co się działo. Teraz już za późno na powoływanie się na kuluary i kulisy.
Rozdźwięk między tym jak kibice wyobrażali sobie Trio a rzeczywistością jest porażający i z każdym dniem będzie narastał kiedy któryś z nich będzie nam rzucał takie strzępki informacji jaki TJ powyżej.

Wydawać by się mogło, że to nie mogło się nie udać. TJ- spełniony biznesmen z krwi i kości; KB- piłkarz legenda WK, idol młodzieży; JK- młody biznesmen, pełen pasji, zapału, pomysłów; KIBICE- zawsze na wysokości zadania. Wszyscy mający Wisłę w sercu. Skład marzenie.

Kiedy to sie wszystko tak S P I E R D O L I Ł O Aż płakać się chce.
Odpowiedz cytując