serek.c2 napisał(a):

Odpowiedziałem Ci, a że rżniesz głupa wymyślając coraz to nowe pytania z za przeproszeniem dupy, to już nie moja wina
|
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Których zresztą nie udzieliłeś.
Ale Królewski powiedział że będą grali tylko Ci co chcą grać w Wiśle, więc jest szansa na Ondraszka.
No dobra, z tym graniem to przegiąłem.