Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 15.06.2023, 19:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Odpowiedziałem Ci, a że rżniesz głupa wymyślając coraz to nowe pytania z za przeproszeniem dupy, to już nie moja wina
Nie ma głupich pytań, są tylko głupie odpowiedzi. Których zresztą nie udzieliłeś.
Ale Królewski powiedział że będą grali tylko Ci co chcą grać w Wiśle, więc jest szansa na Ondraszka.

No dobra, z tym graniem to przegiąłem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując