Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1402
Stary 13.06.2023, 21:05
Ja liczę jednak że Sobolewski out.
Z drugiej strony - finansowo jesteśmy w dupie, więc i tak awans możemy sobie wybić z głowy. Problem w tym że z Sobolewskim to będzie raczej spadek, bo to kretyn. Kompletny.

Zanim ktoś zacznie wyjeżdżać z budżetami Ruchu czy Puszczy - w dupę je sobie możecie wsadzić. Puszcza X lat budowała skład i prawie się w tym czasie się s.......iła z ligi, poza tym w obu tych klubach pracowali w dziale sportowym ludzie ogarnięci, a nasi idioci ściągnęli wiadomo kogo.

Kiko raczej out, Hiszpanie out, wynalazki typu Młyński, Balta, Starzyńsk, Żyro - in. Jedyny (marny) pozytyw tego stanu rzeczy to to że brak pieniędzy sprawi że nowosprowadzonym obrzyganym sierotom w rodzaju Niewiadomskiego będziemy mało płacić. Pewnie i tak przepłacimy, ale dużo mniej.

Możecie się łudzić że będzie inaczej, bardziej tylko zaboli.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.06.2023 o godz. 23:15.
Odpowiedz cytując