Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.06.2023, 20:36
Cycu napisał(a):Wyświetl post
@azor- większego wstydu jak gra Puszczy w Ekstraklasie na naszym stadionie to tak nic nie przebije.

To jest dopiero upokorzenie.
Podziękuj za to drużynie, trenerowi, właścicielom itd.