Temat
:
NIE dla Puszczy na Reymonta!
Wyświetl pojedynczy post
Cycu
Senior Member
Od: 09.2019
Offline
#
9
11.06.2023, 20:33
@azor- większego wstydu jak gra Puszczy w Ekstraklasie na naszym stadionie to tak nic nie przebije.
To jest dopiero upokorzenie.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 11.06.2023 o godz. 20:35.
Gegenpressing!
Cycu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cycu
Znajdź inne posty napisane przez Cycu