Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1304
Stary 09.06.2023, 13:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Dobra ale czy Fernandez faktycznie tą końcówkę miał taka słabą?Patrząc przez pryzmat bramek na pewno tylko jakie on te bramki strzelał?Kilka z karnych a kilka takich które nie miały prawa wpaść(Gieksa w jesieni czy choćby na 2:1 z ŁKS)Drużyny z którymi graliśmy w końcówce wiedziały,że jego trzeba blokować praktycznie cały czas.Z Termalicą ciągnął grę,nie dawał sobie odebrać piłki.Z Podbeskidziem pauza.Przestało mu wszystko wpadać i może sam się tym frustrował ale żeby to była jakaś słaba końcówka to przekonania nie mam.
Z Łęczną miał asystę.

@Szneka - Ja wiem że nie rozumiesz. Za 120 tys. to możemy i dwudziestu piłkarzy utrzymać. Niestety - na raz może grać tylko jedenastu.
Tylko ktoś musi na koniec strzelić lub asystować.
Ale zapewniam Cię - zrozumiesz Możliwe nawet że bardzo szybko doznasz iluminacji
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując