krysztal napisał(a):

|
Czyli żyje?Uff bo już się bałem,że coś się stało
|
Żyje, żyje, zainicjuje sezon po 22-gim czerwca majakami jakich to młodych zdolnych mamy w składzie I ONI MUSZĄ GRAĆ BO ICH STRACIMY. Jakiś Krzyżakowski czy Krzyżanowski plus kilku frajerów wyciągniętych z CLJ-tki i zielonych jak ogórki na wiosne. W sumie to na bank ogórki właśnie.