Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23569
Stary 09.06.2023, 11:30
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Czyli żyje?Uff bo już się bałem,że coś się stało
Żyje, żyje, zainicjuje sezon po 22-gim czerwca majakami jakich to młodych zdolnych mamy w składzie I ONI MUSZĄ GRAĆ BO ICH STRACIMY. Jakiś Krzyżakowski czy Krzyżanowski plus kilku frajerów wyciągniętych z CLJ-tki i zielonych jak ogórki na wiosne. W sumie to na bank ogórki właśnie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując