Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1176
Stary 07.06.2023, 05:27
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Do teraz nie czaje dlaczego:

- James i Jaroch oraz Mula zaczeli na ławce
- Dlaczego Blaszczykowski nie wszedł w przerwie lub np 60 minucie
- Dlaczego Duda był tyle trzymany na boisku
- Jak mozna bylo praktycznie kazdą wrzutkę przegrywać od momentu straty gola do końca 1. połowy - wszystkie z prawej...
- Jak mozna sie potykać o wlasne nogi i tracić bramki


Najważniejszy mecz sezonu ...
Pierwsi trzej może mieli jakieś kontuzje i chciał wygrać bez nich i zyskać kilka dni na podleczenie? Inaczej to także dla mnie niewytłumaczalna sytuacja. No ale tego oczywiście nikt nie powie, a nawet jeśli to już bez znaczenia.
Dla Kuby teraz najważniejszy mecz to oczywiście pożegnalny z Niemcami, mam nadzieję, że z Wisłą też się pożegna bo po co nam piłkarz ze zniszczonymi nogami i pewnie nie tylko, który będzie się leczył albo siedział na ławie i będzie do wpuszczenia na 10 minut przy 3-0?
Odpowiedz cytując