wolfy napisał(a):

Najpierw byłem za tym żeby na baraże zmienić trenera, potem uznałem że to bez sensu. Ale nie sądziłem że Sobolewski odwali taki sabotaż...
Ten bałwan myśli że jak ustawi losowych piłkarzy na wahadłach i trójkę z tyłu to jest geniuszem taktycznym.
Jak zobaczyłem wyjściowy skład to już czułem że to koniec.
|
Czuję że mam prawo tak pisać bo na długo przed barażami pisałem że jeżeli chcemy awansować to trzeba zmienić trenera. Że trzymanie Sobolewskiego to oddanie awansu walkowerem. Niestety, wyszło na moje. Z trenerem na ławce mieliśmy awans już po sezonie zasadniczym. Nie potrafię odpowiedzieć sobie na pytanie czym kierował się JK nie wywalając Sobolewskiego na zbity pysk.
Większość składu to poziom średniego klubu Ekstraklasy a my u siebie dostajemy 1:4 z Puszczą Niepołomice.
Niepojęte.