Szneka napisał(a):

Będzie z Miedzianki do wzięcia Drygas. Z Płocka można byłoby o Pawlaku pomyśleć, z Lechii Nalepa za Colleya. Ewentualnie jeszcze z Lechii Sezonienko.
Amaral w Lechu nie gra. Ciekawe za ile jest do wzięcia. Moim zdaniem za Igbekeme jak znalazł.
|
Wszystko pięknie, tylko za ile? W pierwszej lidze kokosów raczej nie będzie, zapewnieniom Królewskiego nie wierzę.