Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23544
Stary 31.05.2023, 11:25
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Będzie z Miedzianki do wzięcia Drygas. Z Płocka można byłoby o Pawlaku pomyśleć, z Lechii Nalepa za Colleya. Ewentualnie jeszcze z Lechii Sezonienko.
Amaral w Lechu nie gra. Ciekawe za ile jest do wzięcia. Moim zdaniem za Igbekeme jak znalazł.
Wszystko pięknie, tylko za ile? W pierwszej lidze kokosów raczej nie będzie, zapewnieniom Królewskiego nie wierzę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując