|
Będzie z Miedzianki do wzięcia Drygas. Z Płocka można byłoby o Pawlaku pomyśleć, z Lechii Nalepa za Colleya. Ewentualnie jeszcze z Lechii Sezonienko.
Amaral w Lechu nie gra. Ciekawe za ile jest do wzięcia. Moim zdaniem za Igbekeme jak znalazł.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|