Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3319
Stary 29.05.2023, 23:33
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Czyli uważasz, że chcą wejść do baraży, zagrać w nich u siebie - ku uciesze włodarzy i kibiców. A następnie w tym barażu przegrać? Hmmm.....
Mogą przegrać w drugim meczu. Wilk syty i owca cała.
Odpowiedz cytując