|
powtórzę, po kiego chuja wszedł do składu Junca- bez rytmu meczowego za Szota, który złapał życiową formę.? Dlaczego machający łapami Fernandez i Rodado nie dostają zjebki w szatni od trenera? dlaczego, kiedy nam zależy na bramce ściągamy słabiutkiego ale jednak napastnika a wprowadzamy drewnopodobnego gościa czyli Żyrę?
Qrwa jutro musi być dymisja Sobolewskiego bo z nim na ławce w barażach nic nie ugramy
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|