MaLk napisał(a):

Gość no-namem nie jest - to pozytyw. Niestety fundusz jakoś trudno ogarnąć. O nim samym w sieci nic. Grupa firm o tej nazwie witrynkę ma na klasyczną ściemę. Brak referencji, brak transakcji, brak liczb. Stwierdzenia „nasz zespół zarządzał” co jasno wskazuje, że sama firma pochwalić się nie ma czym. Ale może źle szukałem bo tylko na telefonie w drodze.