Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 21.05.2023, 22:14
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Przy czym wkurzające jest obwinianie jedynie Kuby za tamtą sytuację, bo on tylko występował w imieniu całej drużyny jako jej przedstawiciel (kapitan), a biletów chcieli wszyscy, bo PZPN im to obiecał.
No tak było, ale co z tego? Wszyscy dali dupy, a Kubie zabrakło ogłady medialnej żeby ogarnąć że to zły moment. A to że ówczesny PZPN to była amatorka na każdym froncie wiedzieli wszyscy. Tylko przykład był kretyński i dolał benzyny po porażce.
Tak samo jak afera z dachem na narodowym.

Teraz pamiętają o tym tylko hejterzy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując