Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3009
Stary 07.05.2023, 20:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli gdybyśmy teraz mieli 1 pkt więcej od Ruchu mielibyśmy zaklepany awans bezpośredni? Czy jednak zakładamy że naszym obowiązkiem było wygrać 100% spotkań w rundzie?

Ligę rozlicza się po 34 a nie po 30 kolejce. Równie dobrze moglibyśmy wygrać z Ruchem a wtopić z innym rywalem. Możemy sobie przegrywać z rywalami z czołówki grając na wyjeździe, ale jeśli nasi rywale będą wtapiać w Sosnowcu czy z Resovia to nie zamierzam rozdzielac nad tym szat.

Zapewne jeśli nawet awansujemy to pojawia się głosy "co z tego że awansowaliśmy skoro przegraliśmy 2x z Puszcza"

@wolfy

W gwoli ścisłości rywale pomagali nam w walce o utrzymanie 3 lata z rzędu i tylko raz tego nie wykorzystaliśmy. Jak nie rok temu to pewnie byśmy spadli w tym sezonie. Ja jestem już z tym pogodzony że tak po prostu musiało być przy takim zarządzaniu strona sportowa w klubie.
Zgoda że spadek był nieunikniony przy takim zarządzaniu sportowym. Część z tych którzy mieli grać "krakowską piłkę" w Ekstraklasie kompletnie skompromitowała się szczebel niżej.
Szkoda że tak późno wyciągnęliśmy wnioski i jednak nie postaraliśmy się o trenera do piłkarzy których sprowadziliśmy.
Zwłaszcza że awans może być dla nas kwestią egzystencjalną.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując