Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3008
Stary 07.05.2023, 17:33
NHitman napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na postawę Ruchu jestem tym bardziej wściekły, bo zamknięcie naszego bezpośredniego awansu mogliśmy klepnąć dwie kolejki temu. Nie od dziś wiadomo, że Wisła w meczach o stawkę wymięka. Tym bardziej śmieszy mnie to, że za tydzień znów możemy wskoczyć na drugie miejsce, bo Ruch ma Arkę na wyjeździe. No ale czy poradzimy sobie z presją?
Czyli gdybyśmy teraz mieli 1 pkt więcej od Ruchu mielibyśmy zaklepany awans bezpośredni? Czy jednak zakładamy że naszym obowiązkiem było wygrać 100% spotkań w rundzie?

Ligę rozlicza się po 34 a nie po 30 kolejce. Równie dobrze moglibyśmy wygrać z Ruchem a wtopić z innym rywalem. Możemy sobie przegrywać z rywalami z czołówki grając na wyjeździe, ale jeśli nasi rywale będą wtapiać w Sosnowcu czy z Resovia to nie zamierzam rozdzielac nad tym szat.

Zapewne jeśli nawet awansujemy to pojawia się głosy "co z tego że awansowaliśmy skoro przegraliśmy 2x z Puszcza"

@wolfy

W gwoli ścisłości rywale pomagali nam w walce o utrzymanie 3 lata z rzędu i tylko raz tego nie wykorzystaliśmy. Jak nie rok temu to pewnie byśmy spadli w tym sezonie. Ja jestem już z tym pogodzony że tak po prostu musiało być przy takim zarządzaniu strona sportowa w klubie.
Odpowiedz cytując