NHitman napisał(a):

|
Patrząc na postawę Ruchu jestem tym bardziej wściekły, bo zamknięcie naszego bezpośredniego awansu mogliśmy klepnąć dwie kolejki temu. Nie od dziś wiadomo, że Wisła w meczach o stawkę wymięka. Tym bardziej śmieszy mnie to, że za tydzień znów możemy wskoczyć na drugie miejsce, bo Ruch ma Arkę na wyjeździe. No ale czy poradzimy sobie z presją?
|
Czyli gdybyśmy teraz mieli 1 pkt więcej od Ruchu mielibyśmy zaklepany awans bezpośredni? Czy jednak zakładamy że naszym obowiązkiem było wygrać 100% spotkań w rundzie?
Ligę rozlicza się po 34 a nie po 30 kolejce. Równie dobrze moglibyśmy wygrać z Ruchem a wtopić z innym rywalem. Możemy sobie przegrywać z rywalami z czołówki grając na wyjeździe, ale jeśli nasi rywale będą wtapiać w Sosnowcu czy z Resovia to nie zamierzam rozdzielac nad tym szat.
Zapewne jeśli nawet awansujemy to pojawia się głosy "co z tego że awansowaliśmy skoro przegraliśmy 2x z Puszcza"
@wolfy
W gwoli ścisłości rywale pomagali nam w walce o utrzymanie 3 lata z rzędu i tylko raz tego nie wykorzystaliśmy. Jak nie rok temu to pewnie byśmy spadli w tym sezonie. Ja jestem już z tym pogodzony że tak po prostu musiało być przy takim zarządzaniu strona sportowa w klubie.