Książę Palownik napisał(a):

@Markus
Dokładnie, w II połowie ŁKS wyłączył Igbekeme i się skończyła nasza gra. Nie byliśmy w stanie wyprowadzić piłki.
Zwróćcie też uwagę na to, co odwalił Tachi w sytuacji karnego dla ŁKS. To ma być defensywny pomocnik?
Zobaczcie też grę Tachiego przy bramce na 3:2. O czym on rozmyślał? Przecież jako pierwszy powinien doskoczyć do zawodnika, który zaliczył asystę.
Tachi to jest parodia defensywnego pomocnika. Jak Sapała szybko nie wróci, to jesteśmy w dupie.
|
Ale kto stoi za pomyslem ustawiania Tachiego na 6