Kazda gra zespolowa polega, zaczyna sie - na obronie - to jest i zawsze bedzie przepasc miedzy najlepsza-najwyzsza liga a pozostalymi , kazda druzyne w grze zespolowej buduje sie od obrony - My mamy recznik w bramce , parodyste Colleya , bardzo przecietnego Lasickiego , bardzo przecietnego Jarocha , przypadkowego Moltenisa , ZADNEGO PRAWDZIWEGO DEFENSYWNEGO POMOCNIKA , ....na hhuurraaa ofensywie- i wesolym socerze oklepalismy ( nie bez wysilku) pol tej polamatorskiej smiesznej ligi .....nawet w przypadku jakims cudem awansu - co dalej


z tego skladu to moze ze 2 zawodnikow pograloby w ekstraklasie- moze ze 3 byloby solidnymi zmiennikami na koncowki i zapchajdziurami ....... nawet w cudzie jakim bylby awans to ta druzyna nie ma najmniejszych szans na podjecie walki w extraklasie ....obstawiam ze tuzy tej ligi czyli Ruch i Lks po roku spadna z ekstaklasy