wolfy napisał(a):

Nasz trener to na razie nie ma do niego podjazdu a stare resentymenty z czasów kiedy nasz klub powoli tracił na znaczeniu w lidze z czym kibice i właściciel nie mogli się pogodzić - brzmią żenująco. Zwłaszcza że dla jego drużyny remis jest OK, dla nas raczej zmniejsza mocno szanse na bezpośredni awans, a wygranych baraży to ja nie widzę.
.
|
Widzisz, pisząc o Kaziku remisie miałem na myśli to, że Moskal może wpaść w pułapkę minimalizmu. Im remis wystarczy, więc grając na remis mogą się przejechać.
Oczywiście, broniąc się i atakując z kontry mogą nam zapodać dwa, trzy gongi i będzie po herbacie.
Zwłaszcza że nasza obrona i w ogóle gra drużyny w defensywie nie dorasta do naszej gry ofensywnej.