LucjuszWielki napisał(a):

|
A co myślicie, że z Dawidem S. na prawej(Jaroch lewa) i Młyńskim na lewej końcowy efektu byłby inny? Pewnie tez wygralibyśmy dwoma, trzema trafieniami.
|
Myślę że byłoby ciężej. Umówmy się że to nie są nieznani nam piłkarze, mniej więcej wiadomo na co ich aktualnie stać.