Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.04.2023, 19:29
A co myślicie, że z Dawidem S. na prawej(Jaroch lewa) i Młyńskim na lewej końcowy efekt byłby inny? Pewnie tez wygralibyśmy dwoma, trzema trafieniami.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 29.04.2023 o godz. 19:53.

Odpowiedz cytując