FraMat napisał(a):

Markus, a nie powinieneś aplikować do klubu na asystenta Sobola?
Daleki jestem od usprawiedliwiania kogokolwiek, ale w sztabie jest też Zając. Czy on też nie ma pojęcia o taktyce?
|
Zająca można rozgrzeszyć.Był zajęty walką z operatorem kamery,co sobie będzie głowę duperelami zawracał