Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 24.04.2023, 15:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Markus, a nie powinieneś aplikować do klubu na asystenta Sobola?
Daleki jestem od usprawiedliwiania kogokolwiek, ale w sztabie jest też Zając. Czy on też nie ma pojęcia o taktyce?
Nie wiem, kto w sztabie obecnie ma o czymś jakieś pojęcie i nie będę się na ten temat wypowiadać. Wiem zaś, że nikt tam nie zrobił nic, co realnie mogłoby uratować mecz po kontuzjach Muli i Junki.

Wszyscy też wiedzą, że trener nie zareagował zmianą ustawienia i taktyki, trzymał się sztywno swojego standardowego planu na mecz. A zdobył się tylko na wprowadzenie na boisko piłkarzy, których w takim starciu w ogóle tam nie powinno być, bo są za słabi, mimo że były jeszcze inne możliwości.

Jak można trzymać się poprzedniej koncepcji gry, kiedy nie ma się już na konkretnych pozycjach zawodników do jej realizacji?
Odpowiedz cytując