krysztal napisał(a):

Taaa jechanie po Sobolewskim bo zrobił z dupy zmiany w tym jak i w poprzednim meczu.Jeszcze napiszcie,że to hejt....
Nasza gra nie pozwala na wytykanie jakichkolwiek błędów.W ogóle asysta Żiru palce lizać niestety Poczobut koncertowo to s.......ił.
|
Powiedz jak mając takich gości na ławce jakich mamy obecnie można zrobić dobre zmiany
I tak, zapomniałem wspomnieć ale o tym mówił też Sobol. Z Ruchem chcemy wyjść na galowo. Nie mieliśmy o co cisnąć ze Stałą w 2 połowie, nie spinalismy się żeby nie dostać żadnej głupiej żółtej kartki.
Pragmatyzm, tego potrzebujemy na tym trudnym finiszu rozgrywek.