Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2834
Stary 15.04.2023, 18:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
O to, że powiedziałeś, że na TBB można już mieć wywalone i że wszystko w naszych rękach i nagle po jednej kolejce już nie było w naszych rękach, dla mnie analiza na zasadzie matematycznie się już zgadza więc wszystko w naszych rękach to słaba analiza. I o to, że liczyłeś, ze my wszystkiego nie wygramy (więc z jakiej racji wszystko w naszych rękach skoro rywale mogą wszystko wygrać?), a jak napisałem, że prawodpodobnie inni potraca punkty więc nadal po porażce z Puszczą wszystko w naszych rękach to napisałeś, że prawdopodobnie potracą ale to nie znaczy, ze na pewno potracą...

Dla mnie sytuacja jest nadal prosta, możemy przegrać jeszcze coś ale nadal wszystko jest i będzie w naszych rękach jeśli wykręcimy w tych ostatnich 8 meczach (jeden już wygraliśmy) wysoką średnią punktową. Bo dystans do awansu bezpośredniego jest mały, reszta drużyn gra słabo i traci punkty więc wystarczy już teraz być ciut nad nimi aby wszystko pozostało w naszych rękach.
I to ci próbowałem wytłumaczyć cały czas.

Nie robi różnicy czy przegraliśmy z Puszczą, czy przegralibyśmy jeszcze wczoraj, albo z Puszczą, Ruchem i TBB, jeśli na 9 meczów wygralibyśmy 6-7 to można twierdzić nawet po 3 porażkach pod rząd, w 29 czy tam 30 kolejce, że wszystko w naszych rękach jak nastukamy te 18-21/27 pkt.

I kwestia rozbija się o to kiedy nam się te straty przytrafią, kiedy przytrafią się rywalom. Bo jeśli oni będą tracić szybko, a my będziemy wygrywać to będzie to szło z górki, jeśli my byśmy najpierw przegrywali, a oni by punktowali, to wyglądałoby to źle ale nadal mając np serię 6/6 wygranych na koniec, raczej praktycznie bylibyśmy zależni tylko od siebie
Nie,że można już mieć wywalone tylko,że można mieć na razie wywalone bo co by nie zrobili,jak by nie wygrywali to jeśli też będziemy wygrywać w bezpośrednim meczu pokonując ich wyjdziemy przed nich w tabeli.Zgodzę się,że było to nie precyzyjne ale większość zrozumiała a ty chyba nadal nie rozumiesz.Jeśli przed bezpośrednim meczem będziemy mieć stratę większą niż 3 punkty to choćbyśmy ich powieżli jak Stal w pierwszej połowie możemy już ich nie dogonić,przy czym dalej mówimy o skrajnym scenariuszu żeby była jasność.Z ruchem sytuacja jest prostsza.Nawet jeśli nawet jeśli dzisiaj zdobędą 3 pkt(nie wiem jaki jest wynik)wygrywając przeskakujemy ich w tabeli.
Odpowiedz cytując