Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 15.04.2023, 16:38
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Fajny mecz, mega konkretną 1 połowa, w drugiej słuszne zmiany, które tylko pokazały jak słaba mamy ławkę rezerwowych. Aczkolwiek lepsze takie przetarcie niż te 5-10 mój które otrzymywali ostatnio rezerwowi

Pewnie w meczu z Ruchem wjedzie sporo kartek i za chwilę paru gosci dostanie swoją szansę w 1 składzie.

Fajnie że Basha wraca do życia bo przyda nam się w dalszej części rundy.

Duda wyglądał świetnie w 1 połowie. Świetna decyzja o wyjściu w podstawie duetem Duda - Igbekeme.

Rodado haruje na całym boisku.

A tak to byle do następnego, z Ruchem będzie sieczka, ale liczę że zwycięska.

PS. Dyskusja widzę że zeszła na jechanie po Sobolewskim. Nie powiem, ciekawe macie życie.
Taaa jechanie po Sobolewskim bo zrobił z dupy zmiany w tym jak i w poprzednim meczu.Jeszcze napiszcie,że to hejt....
Nasza gra nie pozwala na wytykanie jakichkolwiek błędów.W ogóle asysta Żiru palce lizać niestety Poczobut koncertowo to s.......ił.
Odpowiedz cytując