wolfy napisał(a):

Dobra, a jak grają Młyński, Żyro, Szywacz etc. to jak wygląda gra za mega trenera Sobolewskiego? Przypadkiem nie jak za Brzęczka?
Dzisiejsza druga połowa to było typowe "ja .......ę ale dowieźliśmy wynik" z poprzedniej rundy. Na szczęście. Bo mogło być też "nosz ....a, jak oni to dali radę przegrać/zremisować prowadząc po pierwszej połowie?".
Ale nie, to nasz geniusz trenerki nauczył Hiszpanów grać w piłkę
|
Widzisz - chodzi mi o to, że gdyby Brzęczek był dzisiaj trenerem mając tych wszystkich Hiszpanów, to pewnie byś nie mógł się go nachwalić - za grę, wyniki, pomysłowości, nosa do ustalania składu, itp.
Kiedy jednak teoretycznie takie same wyniki ma Sobol uważasz za słuszne po nim jeździć.
Powiedz po prostu, że z Sobolem ci nie po drodze, skrzywdził cię kiedyś, ale za to Brzęczek odwalił kawał dobrej roboty razem z Dawidem B.