Yggdrasil napisał(a):

Rzeczywiście jest przepaść między tym, kim my graliśmy w zeszłej rundzie, a kim teraz.
Ciekawa myśl mnie naszła, podparta jednym z postów powyżej.
Co gdyby obecną pierwszą 11 Wisły mógł prowadzic Gula ?
|
To już tylko gdybanie. Faktem jest, że Gula miał skład drewna i papy, ale był też Arshaf, Yaw czy FBF, którzy mieliby teraz albo pierwszy plac albo byli pierwszymi zmiennikami. Co w sumie też jest śmieszne, że najlepsi za Guli to też byli obcokrajowcy. W sumie za Brzęczka też (Poletanovic, Gio, Fernandez). Cóż, to pokazuje tylko poziom szkolenia w Polsce.