Jaroo1 napisał(a):

|
Z jednej strony boisk jest takie samo dla wszystkich, z drugiej oni na tym boisku się uczą grać co drugą kolejkę, z trzeciej strony, nie wiem po co te podgrzewane murawy odwoływanie meczów bo ulewa przechodzi czy grad, śnieg itd aa tu dopuszczone granie na błocie.
|
to jest właśnie polska piłka. pzpn chwali się sponsorami, wsparciem, marketingiem , ligami zawodowymi , a dopuszcza dramatyczne boisko u czołowej ekipy 1 ligi. to są qrwa jaja