Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 08.04.2023, 18:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Z jednej strony boisk jest takie samo dla wszystkich, z drugiej oni na tym boisku się uczą grać co drugą kolejkę, z trzeciej strony, nie wiem po co te podgrzewane murawy odwoływanie meczów bo ulewa przechodzi czy grad, śnieg itd aa tu dopuszczone granie na błocie.
to jest właśnie polska piłka. pzpn chwali się sponsorami, wsparciem, marketingiem , ligami zawodowymi , a dopuszcza dramatyczne boisko u czołowej ekipy 1 ligi. to są qrwa jaja
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując