Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 07.04.2023, 09:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Podbeskidzie musiałoby w 8 spotkań zrobić 9 pkt więcej niż Ruch.

No nie wiem. Dzisiaj grali dobrze ale mając taką obronę to jeszcze sporo punktów potraca.

Oby tylko nasi nie poczuli się zbyt pewnie
Nie wiem czy oglądałeś mecz, ale stracili trzy punkty tylko dlatego że ich zawodnikowi odbiło i lecąc na ziemię uderzył rywala w jaja łokciem. Celowo. BTW był to jakiś zagraniczny szrot.
Końcówka meczu to niemal całkowita dominacja PBB i w doliczonym czasie wykreowali sobie dwie setki, tylko raz był spalony a za drugim ich piłkarz się pogubił. Ruch wyglądał tak sobie.
Zdobycie przez PBB 9 punktów więcej niż Ruch to nie jest jakaś abstrakcja, zależy też od tego czy Ruch opuści fart (ten karny trzeba tak rozpatrywać) i jak bardzo jeszcze spuchnie. Mogą się spotkać w połowie drogi jak "Niebiescy" się nie ogarną.

Niemniej - jest okazja wejść na miejsce premiowane awansem bezpośrednim, oby nasi dali radę w błocie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.04.2023 o godz. 09:29.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując