Karherop napisał(a):

Podbeskidzie musiałoby w 8 spotkań zrobić 9 pkt więcej niż Ruch.
No nie wiem. Dzisiaj grali dobrze ale mając taką obronę to jeszcze sporo punktów potraca.
Oby tylko nasi nie poczuli się zbyt pewnie
|
Nie wiem czy oglądałeś mecz, ale stracili trzy punkty tylko dlatego że ich zawodnikowi odbiło i lecąc na ziemię uderzył rywala w jaja łokciem. Celowo. BTW był to jakiś zagraniczny szrot.
Końcówka meczu to niemal całkowita dominacja PBB i w doliczonym czasie wykreowali sobie dwie setki, tylko raz był spalony a za drugim ich piłkarz się pogubił. Ruch wyglądał tak sobie.
Zdobycie przez PBB 9 punktów więcej niż Ruch to nie jest jakaś abstrakcja, zależy też od tego czy Ruch opuści fart (ten karny trzeba tak rozpatrywać) i jak bardzo jeszcze spuchnie. Mogą się spotkać w połowie drogi jak "Niebiescy" się nie ogarną.
Niemniej - jest okazja wejść na miejsce premiowane awansem bezpośrednim, oby nasi dali radę w błocie.