Książę Palownik napisał(a):

Szczerze mówiąc, to nie za bardzo podoba mi się nowy większościowy udziałowiec, który jest jakimś zagranicznym podmiotem, a z Wisły się wycofa zostawiając ją w jeszcze gorszym stanie niż ją zastał.
Moim zdaniem dla tego udziałowca powinno być wykluczone finansowanie klubu pożyczkami, bo to się nigdy dobrze nie kończy.
|
Jeszcze nie wszedł, a Ty już wiesz, jak wyjdzie.
