Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 06.04.2023, 12:28
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Szczerze mówiąc, to nie za bardzo podoba mi się nowy większościowy udziałowiec, który jest jakimś zagranicznym podmiotem, a z Wisły się wycofa zostawiając ją w jeszcze gorszym stanie niż ją zastał.

Moim zdaniem dla tego udziałowca powinno być wykluczone finansowanie klubu pożyczkami, bo to się nigdy dobrze nie kończy.
Jeszcze nie wszedł, a Ty już wiesz, jak wyjdzie.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując