aNouc napisał(a):

W przypadku stadionu Wisły nikogo to nie dziwi. Na nim nawet najprostsze sprawy potrafiono popsuć.
Gdyby chodziło o każdy inny stadion w Polsce, to nawet nie byłby potrzebny temat na forum i cała ta dyskusja. Ale to jest stadion Wisły, więc trzeba mieć w tyle w głowy, że wszystko jest możliwe.
|
Może lepiej, żebyś pozostał przy wrzucaniu linków do filmików o Wiśle?
(krna... nie sądziłem, że kiedyś to napiszę)