FraMat napisał(a):

Ja nie mogę: Bednarek znowu w składzie.
Ten Santos to kiedykolwiek widział, co ta chłopina odwala?
Nie wiem też, co oni widzą w Linettym.
Ogólnie nie ma z czego wybierać.
|
A masz lepszych?
Ostatnio w kratkę ale w tym również czyste konta z Chelsea i United. Złapał lepsza formę.