Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 24.03.2023, 17:53
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja nie mogę: Bednarek znowu w składzie.
Ten Santos to kiedykolwiek widział, co ta chłopina odwala?
Nie wiem też, co oni widzą w Linettym.
Ogólnie nie ma z czego wybierać.
A masz lepszych?

Ostatnio w kratkę ale w tym również czyste konta z Chelsea i United. Złapał lepsza formę.
Odpowiedz cytując