Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15543
Stary 22.03.2023, 21:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Goku, Pirulo, Imaz i do tego Fernandez. Jest takie powiedzenie, gdzie kucharek 6..

Ja mimo wszystko liczę latem na ewolucję, a nie rewolucje. Odejdą zapchaj dziury, a z obecnej 11 przy dobrych wiatrach zostanie 9-10 zawodników. Wiele razy wyrzucaliśmy 3/4 pierwszego składu a to jest najgorsze rozwiązanie. Nie wiadomo potem kto ma ten wózek ciągnąć.


ja nie chce rewolucji.Powstanie sklad ktory znowu bedzie musial sie zgrywac jakis czas,a w wypadku awansu jego nie bedzie.

Tu trzeba zrobić to z głową i smakiem,zostawic kregosłup i dokladać do niego kilka nowych elementów,ale nie zmianiac schematów gry ,czyli nie burzyć ale dobudowywać.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując