Karherop napisał(a):

Goku, Pirulo, Imaz i do tego Fernandez. Jest takie powiedzenie, gdzie kucharek 6..
Ja mimo wszystko liczę latem na ewolucję, a nie rewolucje. Odejdą zapchaj dziury, a z obecnej 11 przy dobrych wiatrach zostanie 9-10 zawodników. Wiele razy wyrzucaliśmy 3/4 pierwszego składu a to jest najgorsze rozwiązanie. Nie wiadomo potem kto ma ten wózek ciągnąć.
|
ja nie chce rewolucji.Powstanie sklad ktory znowu bedzie musial sie zgrywac jakis czas,a w wypadku awansu jego nie bedzie.
Tu trzeba zrobić to z głową i smakiem,zostawic kregosłup i dokladać do niego kilka nowych elementów,ale nie zmianiac schematów gry ,czyli nie burzyć ale dobudowywać.