|
Goku, Pirulo, Imaz i do tego Fernandez. Jest takie powiedzenie, gdzie kucharek 6..
Ja mimo wszystko liczę latem na ewolucję, a nie rewolucje. Odejdą zapchaj dziury, a z obecnej 11 przy dobrych wiatrach zostanie 9-10 zawodników. Wiele razy wyrzucaliśmy 3/4 pierwszego składu a to jest najgorsze rozwiązanie. Nie wiadomo potem kto ma ten wózek ciągnąć.
|