Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 17.03.2023, 21:37
e?
Tachi miał okazję zagłówkować może całe 2 razy w tym meczu.

Piłka jest głównie grana po ziemi.
My praktycznie nic nie wrzucamy.
Krótko mowiąc : o czym ty gadasz?


/ edit :
Ewidentnie Skra opadła z sił w 2 połowie, bo w pierwszej połowie była świetnie ustawiona i nie dawała nam nawet dojść w okolicę 16tki.
Pierwszy gol dla nas po błędzie bramkarza, drugi samobój i przestali grać.
Właśnie Villar wpakował gola na 3:0 i to był pierwszy gol po naszej świetnej grze, a nie jakimś farfoclu przeciwnika.

Trochę mi Skry szkoda, bo naprawdę mieli na nas dobry pomysł, poszanowanie dla ich trenera, że ich tak ustawił. Niestety dla nich, jak w poprzednim meczu nic nam nie chciało wpaść, tak w tym meczu dwie pierwsze bramki na dużym farcie bo jakiś dziwnych interwencjach przeciwnika.

No i atak Skry to już w ogóle nie istnieje.

Zasłużone zwycięstwo to będzie, ale nie powiem żeby się jakoś super ten mecz oglądało.


/edit2 :
schodzi wreszcie Tachi. 82 minuta. Jedna główka w drugiej połowie, liczyłem. Ale ważne, że wysoki
Ostatnio edytowane przez s1mone : 17.03.2023 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując