Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 12.03.2023, 19:33
Patryko napisał(a):Wyświetl post
No ale czy ktoś Starzyńskiemu nagle zabronił dobrze grać? Pragnę przypomnieć wywiad z nim (nie pamiętam gdzie, ale chyba któraś krakowska gazeta), gdzie mówił, że no troszeczkę mu uderzyła sodówka do głowy po paru dobrych występach w pierwszym składzie.
Z takim podejściem największe talenty przepadną, niezależnie od tego przez kogo będą prowadzone. Talent musi być poparty ciężka pracą, a nie myśleniem o gruszkach na wierzbie i sodówką.
Szczyt formy miał za psychola, może w takim razie potrzebuje dostać mocniej w palnik na treningu, żeby pokazać pełnię swoich możliwości?
Nie może tylko na pewno i nie tylko on. Kto wszystkim naszym zabronił dobrze grać? Albo inaczej, kto wszystkim naszym pozwolił grać chujowo, na tyle że stoczyliśmy się na 10 miejsce w pierwszej lidze. Jeżeli wszyscy wkoło walą w ch... to młody będzie się wyłamywał? Problem taki, że stary przez rok opieprzania niewiele traci, a młody traci wszystko.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując