Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 12.03.2023, 14:44
tomytom napisał(a):Wyświetl post
@ciacho:
A Twoim zdaniem powinni Go zwolnić bo kilku(nastu?) userów na forum tak chce?
Gościu dostał zadanie - awans. Jak na razie się z niego wywiązuje bez zarzutu.
Jak by przyszedł ktoś inny (zagraniczny) i osiągał na wiosnę takie efekty jak Sobol to pewnie dziennikarze/internetowi znawcy/kibice/dosłownie wszyscy rozpływali by się w komplementowaniu trenera.
Ale wiadomo, Sobol jest z PL, wiec musi być nieudacznikiem ...
Może chociaż z takimi wpisami poczekaj na pierwsza porażkę?
O czym Ty do mnie piszesz? Nie pomylił Ci się adresat?
Odpowiedz cytując