tomytom napisał(a):

@ciacho:
A Twoim zdaniem powinni Go zwolnić bo kilku(nastu?) userów na forum tak chce?
Gościu dostał zadanie - awans. Jak na razie się z niego wywiązuje bez zarzutu.
Jak by przyszedł ktoś inny (zagraniczny) i osiągał na wiosnę takie efekty jak Sobol to pewnie dziennikarze/internetowi znawcy/kibice/dosłownie wszyscy rozpływali by się w komplementowaniu trenera.
Ale wiadomo, Sobol jest z PL, wiec musi być nieudacznikiem ...
Może chociaż z takimi wpisami poczekaj na pierwsza porażkę?
|
O czym Ty do mnie piszesz? Nie pomylił Ci się adresat?