Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.03.2023, 13:32
krysztal napisał(a):Wyświetl post
A co tam w ŁKS-ie czy Ruchu Messi,Mbappe i Ronaldo na ławce siedzą?Ja tam widzę takie same "Plewki"jak u nas a może nawet jeszcze słabsze.
Pewnie tak jest. Tylko że ŁKSy czy Ruchy mają nad nami sporą przewagę w tabeli. W tym problem.
Oni mogą sobie pozwolić na chwilę słabości a my już nie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując