krysztal napisał(a):

|
A co tam w ŁKS-ie czy Ruchu Messi,Mbappe i Ronaldo na ławce siedzą?Ja tam widzę takie same "Plewki"jak u nas a może nawet jeszcze słabsze.
|
Pewnie tak jest. Tylko że ŁKSy czy Ruchy mają nad nami sporą przewagę w tabeli. W tym problem.
Oni mogą sobie pozwolić na chwilę słabości a my już nie.