Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2542
Stary 09.03.2023, 13:30
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Co do pierwszego - bez dwóch zdań.

Ale najszerszą? Połowa tej kadry to nie nadaje się do gry, co widzieliśmy na jesieni aż nadto dokładnie...

Biegański, Frątczak
Jaroch, Gruszkowski, Szot, Junca, Łasicki, Moltenis, Tachi, Colley
Mula, Villar, Basha, Duda, Igbekeme, Młyński
Fernandez, Rodado, Benito

To jest 19 zawodników, na siłę będzie dobierany jeszcze jeden do kadry meczowej.
Reszta nie nadaje się do gry o awans.

To nie jest szeroka kadra - bo zastąpienie Junci, Villara, kogoś z dwójki Basha-Igbekeme nie wspominając o Fernandezie będzie oznaczało sporą obniżkę jakości.

Żeby powalczyć o awans potrzebujemy powiedzmy zagrać w naszym najlepszym składzie 11 z 12 spotkań. A nawet wtedy będzie to praktycznie niewykonalne
A co tam w ŁKS-ie czy Ruchu Messi,Mbappe i Ronaldo na ławce siedzą?Ja tam widzę takie same "Plewki"jak u nas a może nawet jeszcze słabsze.
Odpowiedz cytując