Karherop napisał(a):

Kto nie wytrzyma okaże się za 2 kolejki. Obstawiam że Ruch. Nie zdziwię się jak w 25 kolejce ich wyprzedzimy ale jednocześnie i Arka lub TBB będzie nad nami albo na równi.
@doktor granat
Wiele symulacji wskazuje że do 2 miejsca potrzeba ok 63-66 pkt. Tak wynika też z historycznych wyliczeń. 9 wygranych z 12 spotkań pokazuje tylko jak mały mamy margines błędu i jak bardzo trzeba wygrywać wszystko jak leci, bo miejsc na stratę punktów mamy niewiele (lub wcale).
|
Mnie się wydaje, że gole 9 zwycięstw to mogłoby być ciut za mało na 2 miejsce dlatego tak napisałem. A ogólnie moja zabawa statystyką to wygrywać wszystko po kolei co najmniej do momentu gdy wskoczymy na 2 miejsce, a potem co najmniej skuteczna obrona tego miejsca.