Blixa napisał(a):

|
Co raz bardziej jestem skłonny do myslenia ze Ruch i ŁKS nie wytrzymaja presji i wypadna z top 2 za jakies 4-5 kolejek maks.
|
Kto nie wytrzyma okaże się za 2 kolejki. Obstawiam że Ruch. Nie zdziwię się jak w 25 kolejce ich wyprzedzimy ale jednocześnie i Arka lub TBB będzie nad nami albo na równi.
@doktor granat
Wiele symulacji wskazuje że do 2 miejsca potrzeba ok 63-66 pkt. Tak wynika też z historycznych wyliczeń. 9 wygranych z 12 spotkań pokazuje tylko jak mały mamy margines błędu i jak bardzo trzeba wygrywać wszystko jak leci, bo miejsc na stratę punktów mamy niewiele (lub wcale).