sevenheaven napisał(a):

fernandez zarabia u nas około 220-230 tys euro/rocznie.. chętnie bym posłuchał, który kluby z marszu mogłyby mu zaoferować ponad 330 tys nie mówiąc o tym, że Wisła by go nie chciała sprzedać za frytki
|
Wedle wypowiedzi po meczu z Motorem („cała nasza drużyna zarabia podobnie”) i przy okazji potencjalnego transferu do Widzewa („tyle zarabia w sumie dwóch naszych najlepszych zawodników”) Fernandez zarabia u nas ok. 120 tys. PLN miesięcznie czyli ponad 300 tys. EUR. 50% więcej to byłoby ok. 450 tys. EUR.