Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 28.02.2023, 10:15
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
fernandez zarabia u nas około 220-230 tys euro/rocznie.. chętnie bym posłuchał, który kluby z marszu mogłyby mu zaoferować ponad 330 tys nie mówiąc o tym, że Wisła by go nie chciała sprzedać za frytki
Wedle wypowiedzi po meczu z Motorem („cała nasza drużyna zarabia podobnie”) i przy okazji potencjalnego transferu do Widzewa („tyle zarabia w sumie dwóch naszych najlepszych zawodników”) Fernandez zarabia u nas ok. 120 tys. PLN miesięcznie czyli ponad 300 tys. EUR. 50% więcej to byłoby ok. 450 tys. EUR.
Odpowiedz cytując