sevenheaven napisał(a):

fernandez zarabia u nas około 220-230 tys euro/rocznie.. chętnie bym posłuchał, który kluby z marszu mogłyby mu zaoferować ponad 330 tys nie mówiąc o tym, że Wisła by go nie chciała sprzedać za frytki
|
Sprzedać? Przecież kontrakt ma do końca sezonu.