Patryko napisał(a):

Oni go od nikogo nie muszą wyciągać, wystarczy, że zaproponują mu odpowiednią kwotę za podpis pod kontraktem po 30 czerwca 2023.
Klubów, które mogą mu z marszu zapłacić o 50% więcej niż my, jest w Ekstraklasie kilka, a sam Luis ma przed sobą 2-3 najlepsze lata. Przy liczbach, jakie ma w tym sezonie, klub w Polsce znajdzie bez problemu.
|
fernandez zarabia u nas około 220-230 tys euro/rocznie.. chętnie bym posłuchał, który kluby z marszu mogłyby mu zaoferować ponad 330 tys

nie mówiąc o tym, że Wisła by go nie chciała sprzedać za frytki