sevenheaven napisał(a):

o jakim zjeździe mowa? Jaroch jest cienki jak siki węża..
nie popełnia rażących błędów, jest wyrobnikiem skrojonym na górną połówkę 1 ligi i tyle.. nic nie daje z przodu, fatalna technika.. jeśli awansujemy do ekstraklasy będzie jednym z pierwszych do odstrzału
|
Czy do całkowitego odstrzału to wątpię, ale to zależy czy awansujemy. Będzie jeszcze czas by o tym podyskutować... Dopiero niespełna 20% spotkań wiosny za nami.
Apropo kulis to widać jak w oczach rośnie nam Fernandez. Zaryzykuję stwierdzenie że bez względu na rozstrzygnięcia wiosny zostanie na kolejny sezon w Wiśle. A w przypadku awansu to esa go na 100%.