Wyświetl pojedynczy post
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 24.02.2023, 22:37
Pierwszej połowy nie ogladałem.

W drugiej dawno nie widziałem nas tak dominujących przeciwnika, Odra broniła się w 9 na lini 18 metra....
Przecież my mamy więcej jakościowych zawodników niż jak spadaliśmy z ekstraklasy.
Kilka przemyśleń:
- Milion dośrodkowań na Rodado to nie jest dobry pomysł (a i tak powinien mieć bramke).
- Fernandez wariat.
-Hiszpanie są za dobrzy na 1wszą liige ten Mula to kot jest.
- Oglądając od 45 minuty nie miałem wątpliwości że wciśniemy przynajmniej 2 bramki, nasi byli na pełnej.
Potwierdzam mental jest.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując